21

Kovács Lehel (1974)

Tavaszi táj (2012)

Technika: olaj, vászon
Méret: 20 x 50 cm
j. a hátoldalon: K. Lehel 2012
HUF 300 000 — 400 000
EUR 964 — 1 285
USD 1 043 — 1 391

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%