38

Deák-Ébner Lajos (1850-1934)

Tavaszi táj

olaj, rétegeltlemez, 15 x 23 cm, j.b.l.:Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%