100

Basch Árpád (1873-1944)

Tengerpart

olaj, vászon, 33 x 43 cm, j.j.l.: Basch Árpád 1923
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%