63

Kiselyov, Alexander Alexandrovich (1838-1911)

Tengerpart ladikkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 26,5 x 46,5 cm
j.j.l.: A. Kiselyov 1906
HUF 2 800 000 — 3 600 000
EUR 8 997 — 11 568
USD 9 737 — 12 520

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (6 427 EUR*, 6 955 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%