Kisfaludi Stróbl Zsigmond: Térválasztó elem 2 db

11

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Térválasztó elem 2 db

Technika: rézlemez
Méret: 194 x 117 cm
plaketten jelzett: K.S:Zs.
lemezen jelzett: HOVORKA U. Kispest
restaurálandó
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%