55

Bognár Krisztina (1970)

Testek

Technika: olaj, vászon
Méret: 210 x 170 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 900 000 Ft
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00