322

Innocent Ferenc (1859-1934)

Testvérek

Technika: olaj, vászon
Méret: 131 x 165 cm
j.j.l.: Innocent prinxit
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%