92

Göllner Miklós (1902-1977)

Tihanyi látkép

olaj, vászon
95 x 110 cm
j.j.l.: Göllner
hátolfalon: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület törzskönyvi lapjával (3473)
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%