64

Mattioni Eszter (1902-1993)

Tisza

Technika: tempera, vászon
Méret: 77 x 90 cm
j.j.l.: Mattioni E
hátoldalon: Nemzeti Szalon etikett
kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1942. október 10 – 25. (kat. 108. Tisza, tempera, 800 Pengő)
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%