107

Varga Patricia Minerva (1963)

Megkövült cunami I. (2005)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.j.l.: Minerva MMV
reprodukálva:
Bretus Imre (szerk.), Minerva MMIX, Bp,, 2009, 31.o.

Kiállítva:
2005, T-Com Galéria, T-Com székház, Bp.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%