50

Devil, Naomi (1987)

Titania és a kakadu (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 140 cm
j.j.l.: ligatúrás monogram 2017
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2017/10/19 17:00