Bajor Ágost: Tokaji utca

36

VILLÁMÁRON ELKELT

Technika: akvarell, papír
Méret: 20 x 23 cm
Bajor Ágost (1892-1958): Tokaji utca
j.j.l.: Bajor Ágost 948 Tokaj
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 30 800 Ft