59

Boldizsár István (1897-1984)

Tornácon

Technika: olaj, vászon
Méret: 45,5 x 57,5 cm
j.j.l.: Boldizsár
HUF 340 000 — 430 000
EUR 1 093 — 1 382
USD 1 182 — 1 495

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%