639

Medgyes László (1892)

Tükör előtt

Technika: színes litográfia, papír
Méret: 23,5 x 17 cm
j.j.l.: Medgyes
Kikiáltási ár: 9 000 Ft (29 EUR*, 31 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%