65

Geoffrey Armstrong

Tükröződő pillanatok

Technika: olaj, vászon
Méret: 122 x 137 cm
j.b.f.: Geoffrey Amstrong

Kikiáltási ár: 290 000 Ft (932 EUR*, 1 009 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00