11

Vízkeleti Witman Etelka (1882-1962)

Mulatozók

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 60 cm
j.b.l.: Vízkeleti W. E.
HUF 100 000 — 120 000
EUR 321 — 386
USD 348 — 417

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%