Csernus Tibor: Újpesti rakpart (MNG)

48

Csernus Tibor (1927-2007)

Újpesti rakpart

Technika: akvarell, papír
Méret: 30,5 x 45 cm
j.j.l.: Csernus T 1956

Végső változata a Magyar Nemzeti Galériában található (lásd: második kép)
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%