124

Czencz János (1885-1960)

Ülő női akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 98,5 x 75 cm
j.j.l.: Czencz J. 31
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%