24

Ismeretlen

Uszályok a vízparton

Technika: olaj, vászon
Méret: 80,5 x 60,5 cm
j.j.l.: olvashatatlan

HUF 140 000 — 160 000
EUR 450 — 514
USD 487 — 556

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%