49

Kokas Ignác (1926-2009)

Váli táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 22 x 36 cm
j.b.l.: Kokas Ignác 1960
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%