Swierkiewicz Róbert: Varjak, szent madarak

123

Swierkiewicz Róbert (1942)

Ady: Varjak, szent madarak (illusztráció)

litográfia, papír, 65 x 50 cm, j.j.l.: 77.Swierkievicz Róbret
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%