62

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velence

Technika: olaj, vászon
Méret: 37 x 58 cm
j.j.l.: L. Bertini
HUF 350 000 — 450 000
EUR 1 125 — 1 446
USD 1 217 — 1 565

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%