68

Orbán Dezső (1884-1987)

Velence (1923)

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 51 cm
Virág Judit Galéria igazolásával
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft (4 499 EUR*, 4 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%