7

Vén Emil (1902-1984)

Velence

Technika: olaj, farost
Méret: 45 x 39 cm
j.j.l.: Vén
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%