50

Török Tivadar (?-?)

Velence, San Giorgio-sziget, 1930 körül

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 78,5 cm
kiállítva:
* Tavaszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 359. Isola S. Giorgio, Venezia)
HUF 130 000 — 170 000
EUR 418 — 546
USD 452 — 591

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%