SI-LA-GI: Vénusz (1982)
SI-LA-GI: Vénusz (1982)
SI-LA-GI: Vénusz (1982)

36

SI-LA-GI (1949)

Vénusz (1982)

Technika: egyedi darab, vegyes technika, merített papír
Méret: 78,5 x 107 cm
j.j.l.
Alternatív verzió reprodukálva: Az európai grafika ötszáz éve V., Modern grafikák, XX. századi művek magyar gyűjteményekben, (1985), Múzsák Közművelődési Kiadó, Bp.
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%