31

Péterfy Ábel (1976)

Villám (2010)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50x45 cm
j. a hátoldadlon: Péterfy Ábel
HUF 200 000 — 300 000
EUR 643 — 964
USD 696 — 1 043

Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%