338

Diósy Antal (1895-1977)

Virágcsendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 47,5 x 35,5 cm
j.b.l.: B. pest 72 IX. 5 j.j.l.: Diósy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%