31

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet, 1940

Technika: olaj, karton
Méret: 59 x 49,5 cm
j.j.l.: Czóbel
Rum Attila szakvéleményével
kiállítva: KUT kiállítás 1940 november Szentendre
31. szám
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%