90

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

olaj, vászon, 60 x 50 cm, j.j.l.: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény