Angyalföldi Szabó Zoltán: Virágcsendélet

2

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Virágcsendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 120 x 100 cm
j.b.l.: Angyalföldi Szabó Zoltán 2010 IV. 20
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%