420

Komáromi Katz Endréné Kiss Sarolta (1883-1954)

Virágcsendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 70 x 85 cm
j.j.l.: Komáromi Katz Endréné
HUF 200 000 — 250 000
EUR 643 — 803
USD 696 — 869

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%