31

Séday Éva (1929-2011)

Visegrád

Technika: olaj, farost
Méret: 69,5 x 79,5 cm
j.j.l.: Séday Éva 1966
HUF 130 000 — 170 000
EUR 418 — 546
USD 452 — 591

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%