47

Halápy János (1893-1960)

Vitorlások az öbölben

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 126 cm
j.j.l.: Halápy János 195?
HUF 700 000 — 900 000
EUR 2 249 — 2 892
USD 2 434 — 3 130

Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%