21

Vass Elemér (1887-1957)

Vitorlás

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 40 x 50 cm
j.j.l.: Vass E. 924
HUF 280 000 — 360 000
EUR 900 — 1 157
USD 974 — 1 252

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%