54

Dobroszláv Lajos (1902-1986)

Vitorlások a Balatonon

akvarell, papír, 21 x 28 cm, j.j.l.: Dobroszláv Lajos 1948
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény