1

Bajor Ágost (1892-1958)

Vízparti fürdőzők

Technika: akvarell, papír
Méret: 35 x 29 cm
j.j.l.: Bajor Ágost
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 140 000 Ft