711

Márffy Ödön (1878-1959)

Vízparti táj

olaj, vászon, 60 x 73 cm, j.j.l.: Márffy
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft (11 568 EUR*, 12 520 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%