25

Kunffy Lajos (1869-1962)

Vízparti táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 54 x 65 cm
j.j.l.: Kunffy Lajos Raguza 1938

HUF 480 000 — 550 000
EUR 1 542 — 1 767
USD 1 669 — 1 913

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%