Claude Monet: Sunset on The Seine in Winter

6

Markó Ernő (1868-1945)

Vízparti táj éjszakai várossal

Technika: olaj, fa
Méret: 18 x 27 cm
j.j.l.: Markó E
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Villámáron elkelt: 90 000 Ft