120

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Vízparti városrész

olaj, farost, 50,5 x 104,5cm, j.b.l.: Fenyő
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%