90

Edvi Illés Ödön (1877-1945)

Vonuló hadtest

olaj, vászon, 68 x 82 cm, j.b.l.: E. Illés Ö. -1915
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%