46

Nagy Gábor György (1966)

Zepp. N.Y.C. felett

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j. hátul: Nagy Gábor György
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00