121

Zsolnay Anonymus kisplasztika

opak eozinmázas fehércserép, 20 x 24 x 16 cm, jelzett: olvashatatlanra olvadt domború körpecsét, restaurált
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%