Zsolnay díszkaspó bagoly dekorral

147

Technika: opak eozinmázas, plasztikus díszítménnyel fehércserép
Méret: 45 x 17 x 23 cm
jelzett: domború körpecsét: Zsolnay Pécs Öttemplom márkajelzéssel, 8885-ös fazonszámmal, 1914-től
restaurált
Kapás Nagy Mihály formaterve alapján.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%