Zsolnay díszkorsó plasztikus díszítéssel, aranyozással opak eosinmázzal
Zsolnay díszkorsó történelmi jelenettel

106

festett mázas fehércserép, plasztikus díszítéssel, aranyozással opak eosinmázzal, 25 cm,
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, arannyal festett Öttemplom márkajelzéssel, 2692-es fazonszámmal, 1887 körül
talpa restaurált
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%