Mack Lajos: Zsolnay kaspó
Mack Lajos: Zsolnay kaspó

94

Mack Lajos (1846-1963)

Zsolnay kaspó nőalakkal

Technika: opak eozinmázas kerámia
Méret: 25,5 x 16 cm
jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom három pajzsos, Made in Hungary márkajelzés
fazonszám: 6128
restaurált
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%