Zsolnay kinálótál kakadúval

72

Zsolnay kinálótál kakadúval

Technika: opak eozinmázas kerámia
Méret: 10,5 x 13 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom 3 pajzsos márkajelzés, Made in Hungary
sérült
HUF 80 000 — 100 000
EUR 257 — 321
USD 278 — 348

Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%