152

Zsolnay óriás Díszkaspó

Technika: festett mázas aranyozott fehércserép,Áttört Plasztikus Díszítéssel,
Méret: 38 x 58 cm
jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom, Teréz Júlia Miklós márkajelzés
1880 körül
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%