Zsolnay Óriáskaspó aljal, perzsa dekorral

81

Zsolnay Óriáskaspó aljjal, perzsa dekorral

festett mázas pirogránit, 80 x 65 cm, jelzett: máz alatt kékkel bélyegzett: Zsolnay Pécs Öttemplom TJM márkajelzés, restaurált, 1880 körüli
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%